Jarní prázdniny v lese

31. března 2015 v 11:35 | Kitty
Oh to je nadpis že? :D
Ale takhle se bude jmenovat ten příběh,páč nic jiného mě nenapadlo...nom,možná ještě chata v lese,ale to mi řpipomíná jeden horor a Scary movie 5... :D
Taky si doporučuju pustit tuhle písničku,je fakt super C:

,,Tak jo zatím přespíme dole na gauči,zítra se podíváme na tu střechu. Dřeva tu bude snad dost" řela Cath a otevřela dveře. ,,Za chatou je nějaká bouda,možná tam bude dřevo" řekla Naomi a následovala jí. ,,Jo to je možný" přikývla Cath a rozhlédla se. ,,Wow docela moderně vybavený" řekla Blackie když zahlédla velkou televizi a různé spotřebiče. ,,No jo..." pokývala hlavou Apple Crisp. ,,Tak jo tady vybalíme věci,vše je v autě..dnes teda přespíme tady a zítra uvidíme jak to bude vypadat nahoře" rozhodla Cathleen a otočila se. ,,Já ti pomůžu" řekla rychle Blackie a vydala se za ní. ,,Já taky" řekla Naomi a vyběhla ven za nimi. ,,Ok" usmála se Cath a zamířila si to k autu. ,,Tak Blackie,ty vem prosím tohle,a tohle..ještě tohle" podala Blackie pár plných tašek jídla. ,,Wow,ok,ok" řela Blackie rychle a vzala to dovnitř. ,,Naomi..ty vezmi tohle a tohle" podala Naomi dvě tašky s dekami a spacáky. ,,Yay,okie" usmála se Naomi a vše vzala dovnitř. Cath vzala zbytek a vydala se taky dovnitř,obalená taškami stihla ještě zavřít a zamknout auto. ,,Holky,ale pro příště...jsme tu jen na pár týdnů ne na celé dva roky!" zasmála se Cath když vešla dovnitř obalená taškami,které z velké části patřily Crisp a Tirkys. ,,Hehe..no...ok" uchechtla se Tirkys. ,,Tašky které nesla Blackie tak vybalte,támhle je spíž a tady lednice...nějak to musíme uspořádat" usmála se Cathy a otevřela první tašku. ,,Hele 4ři tašky s jídlem? Kdo je tu prej na celé dva roky" odfrkla si Crisp. ,,Kolik nás tu je?" zamračila se na ni Cath. ,,Naomi,Hiseya,ty,já,Tirkys,Blackie a Winkie...7 nás tu je.." řekla Crisp. ,,Tak vidíš...vzala sem toho víc naschvál,ale je to pro všechny ne jen rpo mě" mrkla Cathy.

°°°
Jakmile všechno jídlo vybalily a uklidily,pustily se do vybalování dek a spacáků. Pomalu se začalo stmívat a tak si musely rozsvítit. ,,Oh,sakra,asi vypadly pojistky,půjdu se na ně kouknout" řekla Cath a vydala se s baterkou do sklepa. Prozpěvovala si písničku a hledala pojistky. ,,Oh támhle jsou" usmála se pro sebe a vydala se k nim,náhle jí přejel mráz po zádech. To se stávalo jen zřídkakdy. Prudce se otočila. ,,Haló? Holky?" začala se trošku klepat. ,,Um,to nic to je v pohodě,nádech,výdech" říkala si,pomalu se otočila a vydala se k pojistkám. Začala zacvakávat různá světla v celém domě. ,,Tak jo ještě tady ve sklepě a bude to" řekla si opět jen pro sebe a zacvakla poslední pojistku. Potom rychle vyletěla nahoru a za sebou zavřela dveře,ještě to i zkontrolovala. ,,Tak jo,zapněte to" mrkla na holky a položila baterku. Blackie hned rozsvítila a jídelnu i obývák zalilo příjemné světlo. ,,Juhůů super!" jásaly. ,,Tak vybalíme i zbytek,pustíme si něco v telce a půjdem spát" usmála se na všechny Cathleen. ,,Ok" přikývly souhlasně.

°°°
Všechny si rozdělily spacáky a deky a shromáždily se před televizí. Blackie ještě udělala popcorn a dala ho na stolek před ostatní. ,,Winkie,podej ovladač" řekla Tirkys. Wink se převalila na bok a vzala ze stolku pod televizí ovladač,který jí podala. ,,Děkuju..." usmála se na ni Tirkys a zmáčkla tlačítko aby se televize zapla. Objevila se barevná obrazovka,ale po chvíly se objevily kanály. Holky si vybraly horor,aby si užily na plno první večer. Popcorn postupně začal mizet z misky. Holky se postupně lekaly a smály. Jakmile film skončil už všechny spaly.

°°°
Dveře od sklepa zaskřípaly. Otevřely se do kořán. Cath prudce otevřela oči a zvedla hlavu. ,,Holky? Slyšely jste to?" koukla na ně. ,,Jo...slyšely" ozvala se jen Winkie a Naomi. ,,Jsem si jistá,že venku nefouká,a do sklepa není jak,aby zafoukalo. Twl,hej a ty dveře sem pořádně zavírala" přitáhla si Cath deku k obličeji. ,,Počkej" řekla Wink a pomalu se zvedla,šla rozsvítit. Náhle se v obýváku rozsvítila světla. Ostatní začaly postupně bručet,ale spaly dál. ,,Tak jo.." pomalu se zvedla i Cath a Naomi. Všechny tři šly pomalu ke sklepu,nakoukly dovnitř a rozsvítily světla. ,,Musíme to zkontrolovat,třeba sem někdo během toho měsíce vlezl a dělá si z nás jen legraci" řekla Cath a pomalu za doprovodu Naomi a Winkie sešla dolů. ,,Nikde nic,asi tu nikdo ne-" náhle se dveře prudce zabouchly a zhasla světla. Holky začaly kříčet a vyběhly nahoru,bušily do dvěří a ječely,jako nikdy jindy. Náhle jim dveře otevřela Blackie,holky vpadly nahoru. Rychle se zvedly a jak nejrychleji mohly utekly od sklepa. ,,Co blázníte?" divila se Blackie. Na holky upřely pohledy i ostatní. ,,Oni se ty dveře otevřely...a...a my jsme tam...šly...podívat se jestli tam někdo není,protože jsem si myslela,že sem možná někdo během toho měsíce šel...ale nikdo tam nebyl a najednou se ty dveře zabouchly a světlo zhaslo,a nešlo to otevřít" vysvětlovala zadýchaně Cath. Naomi a Winkie jen přikývly. Blackie na ně chvíly divně koukala,potom dveře zabouchla a zamkla. ,,Budete spokojený když budou i zamklý?" uchechtla se Blackie. ,,Jo,ale myslíme to vážně..." zamračily se na ní Naomi,Winkie a Cath. Opět všude zhasly a šly spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rosel Strange Rosel Strange | Web | 2. dubna 2015 v 18:28 | Reagovat

Wow je to fakt úžasně napsané :333 Musím to číst dokola a dokola :3 Vážně to je super moc se mi to líbí. Krásně napsané :)

2 Kitty (Wild Star) Kitty (Wild Star) | Web | 2. dubna 2015 v 20:23 | Reagovat

wow děkuju C:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama