O čem to bude?

27. března 2015 v 17:08 | Kitty
Hojíí C:
Tak mám tu novink ohledně příběhu. Zatím se přihlásila jen Blackie s Blackie ( :'D ) a Strli s Naomi,tak budu improvizovat :'D
Takže příběh bude tedy spíše z přírody. Páč Naomi a moje Hisy (yep :'D). Nom,asi sem dám jen takovej menší úvod,aby to bylo přehlednější (stejně to tu nikdo moc nečte -.- D:) ještě se omlouvám,budou tu auta a podobně,něco nového C:
Taky tady bude víc mých OCček,páč nechci aby tu bylo málo postav. (Taky přidám dvě moje adoptovaná,nově,později dám obrázky)


Byl krásný den. Všude zpívali ptáčci a koruny stromů se kývaly ve směru větru. Všude šustilo nové listí.
Byl to "lesní" klid. Nikde ani hlásek,pouze zpěv ptáčků.
Najednou se ozval zvuk auta. Po lesní cestě projelo auto.
,,Kam vůbec jedeme?" otázala se Blackie. ,,V lese mám chatu,zdědila jsem jí po tátovi. Ale je v dobrém stavu,už jsem tam byla. Vše jak má být,je tma trouba,lednice,vše funkční* usmála se Cathleen. ,,A je tam telka a signál? Wi-fi?" koukla na ní Apple Crisp. ,,Jo je" rozesmála se Cath. ,,A seš si jistááá?" koukla na ní Tyrkis. (napsáno je to tak naschvál,je to adpotovaná OC C:) ,,Jo jsem" mrkla Cathy. ,,Už tam budem,tak za 10 minut" řekla nakonec,dál jely potichu.

°°°
,,Seš si jistá,že jsme tu správně?" koukla Hiseya na Naomi. ,,Jo,Cathleen říkala,že tahle chata je její" Naomi pozorovala chatu,která měla propadlou střechu. ,,Můžem jít ovnitř,možná je propadlá jen střecha,ale zbytek v pohodě" pronesla Winkie. ,,No,možná" řekla Naomi a udělala pár nerozhodných kroků k chatce. ,,Když se to porpadne ještě víc je to na tebe" drkla do Winkie Hisy. Winkie se oklepala a šla za nimi. Naomi opatrně otevřela packou dveře a nakoukla dovnitř. Vypadalo to tam docela dobře. Vše na svém místě. ,,Tady to ani nevypadá,že by to mělo zničenou střechu" přikyvovala Naomi. ,,Co jsem říkala?" uchechtla se Winkie a prošla kolem Hiseyi. Hiseya si jen odfrkla a pohlédla na schody. ,,Ale stejně se to bude muset opravit,co my víme,třeba se ta střecha propadla na vyšší patro,a už to drží jen z posledního" pokrčila rameny. Všechny prudce zvedly hlavy když zaslechly auto přijíždějící k chatě. ,,Hele jsou tu" pronesla Wink a rozeběhla se ven. ,,Ahoj" na pozdrav jim zamávala Cathleen která zrovna otevřela dveře auta. ,,Nazdáár!" usmála se Naomi. ,,Tak co,líbí se vám toooo" vyjekla Cathy když uviděla propadlou střechu. ,,Sakra,neee,to tu před měsícem nebylo" řekla smutně. ,,To je v pohodě,to spravíme,jsme tu přece na pár týdnů ne? A má bejt hezky" usmála se Apple. ,,Ach,to je pravda" usmála se Naomi. ,,Nom,tak vítejte na našem jarním pobytu" uchechtla se Chatleen a pozorovala okno,někdo je sledoval,ale při tom tam nikdo nebyl.Tak jádoufám,že se vám to zatím líbí,kdyby byly jakékoliv chyby,napište C:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blackie Blackie | 30. března 2015 v 15:30 | Reagovat

Pěkný příběh :3
těším se na pokračování
mám ráda když jsou v příběhu moje OC...
Asi bych si zkontrolovala chyby

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama