Květen 2015

20 faktů o mě -.-

6. května 2015 v 17:35 | Kitty
Takže taggnula mě Alerris :C
Ale co už xD Něco vymyslím! :D Tak jdeme na to -.- :'D


1. Miluju sladký
2. Ráda peču
3. Ráda vařim
4. Moooc ráda seru lidi :333
5. Jsem neuvěřitelně hyperaktivní člověk, a to i když mám dlahu na ruce -.-
6. Často mám něco zlomenýho,vyvrknutýho nebo nalomenýho ._.
7. Ráda shippuju :333 (že jo Alerris? xD)
8. Když kreslim dávám si s tím na čas...
9. Ale někdy to nakreslim i rychle
10. Tohle je desátej bod a já nevim co psát .-.
11. Začetla jsem se do jedný mega super knížky xD
12. Miluju muffiny :333
13. Miluju palačinky :333
14. Nemám ráda kluky .-.
15. Nemám ráda sama sebe
16. Ráda se koukám na horrory,ale vždy jen s kámoškou,protože je docela prdel xD
17. Docházej mi Aqarelly,což je moc zlý :C
18. Taťka mi furt jezdí (lítá) do ciziny a já mám o něj strach :C
19. Moji rodiče nadržují mýmu staršímu bráchovi a ségře,já jsme jen hmyz (obvykle) D:
20. Jsem lehtivá


Dál tagguju -> Starli,Bloody a Lunar... ;3

FNAF 1.

3. května 2015 v 18:19 | Kitty
Zapla jsem tu hru. Jmenovala se Five Nights at Freddy´s. Musím přiznat,že tohle byla docela dobře propracovaná hra. Jediné co mi vadilo bylo to,že jsem byla na jednom místě. První díl jsem dohrála docela rychle,až na pár chvil,kdy jsem nevěděl na co jsou dveře. Párkrát mě vylekal Foxy který běžel chodbou a já nestihla ty podělaný dveře zavřít.
Po tom co jsem dodělala první díl jsem se pustila na druhej,tady šlo o to samí. Nenechat se narvat do obleku Freddyho. Co bylo nový byla maska,ventilace,Baloon boy a Mangle. U tohohle jsem byla pořádně unavená,nakonec jsem usnula,ani nevím jak,prostě jsem upadla do hlubokýho spánku.
Otevřela jsem oči,dlaněmi jsem si je promnula. ,,Tohle není můj pokoj" rozhlédla jsem se zmateně. Nebylo tu ani jedno okno,byla du dlaždičkovaná podlaha a smrdělo to tu. Neohrabaně jsem se zvedla se židle a přiťapkala jsem k jedné z ventilací,byla tam tma,rozhlédla jsem se a přišla jsem i k druhé,tady byla taky tma,zavrčela jsem si něco sama pro sebe a zvedla jsem se. Na stole ležela baterka vzala jsem si jí a rozsvítila jsem do ventilaček,byly prázdné,ještě jsem objevila tablet,zapla jsem ho,bylo tu několik políček. Každé jsem projela a můj pohled se zastavil na jedné místnosti. Freddy...Chica...Bonnie,rozklepaně jsem si je prohlížela. Klikla jsem na políčko pod nimi,tady byl ten podělanej hrací box,musela jsem jít do tý místnosti a natáhnout ho,ale byla jsem podělaná až za ušima,protože ze záběru zmizel Bonnie.
Když jsem ho pořádně natáhla vrátila jsem se,zjistila jsem,že Bonnie je právě v jídelně,oddechla jsem si a zkontrolovala jsem Mangle,nebyla tam kde měla bejt! Překlikávala jsem mezi místnostmi a zasekla jsem se u chodby,byla tu Chica i Mangle,polkla jsem a položila jsem tablet. Baterkou jsem posvítila před sebe do ldouhé chodby,nikdo tam nebyl,ani ve ventilačkách.
Chvíli jsem v klidu seděla,když jsem uslyšela rachot z ventilačky,posvítila jsem tam,málem jsem se podělala. Byla tam Mangle,prudce jsem si nasadila tu smradlavou masku a čekala jsem co se stane. Odešla,opět jsem si oddechla a posvítila jsem před sebe. Stál tam Foxy,leknutím jsem upustila baterku,chvíli nesvítila,ale potom se rozsvítila. Nestál tam jen Foxy ale i Freddy s mikrofonem,polkla jsem a s maskou na hlavě jsem se schovala pod stůl,vykukovala jsem jen na hcviličky abych tam posvítila,nakonec odešli a já jsem v klidu vylezla.

Tak tady máte konečně první díl FNAF :D
Snad se líbí a chybky mi kdyžtak hlašte :D

Popis Tamafune

2. května 2015 v 9:29 | Kitty
Yay,mám tu další popis mojí DALŠÍ postavy xD Je to Tamafune :3