FNAF 1.

3. května 2015 v 18:19 | Kitty
Zapla jsem tu hru. Jmenovala se Five Nights at Freddy´s. Musím přiznat,že tohle byla docela dobře propracovaná hra. Jediné co mi vadilo bylo to,že jsem byla na jednom místě. První díl jsem dohrála docela rychle,až na pár chvil,kdy jsem nevěděl na co jsou dveře. Párkrát mě vylekal Foxy který běžel chodbou a já nestihla ty podělaný dveře zavřít.
Po tom co jsem dodělala první díl jsem se pustila na druhej,tady šlo o to samí. Nenechat se narvat do obleku Freddyho. Co bylo nový byla maska,ventilace,Baloon boy a Mangle. U tohohle jsem byla pořádně unavená,nakonec jsem usnula,ani nevím jak,prostě jsem upadla do hlubokýho spánku.
Otevřela jsem oči,dlaněmi jsem si je promnula. ,,Tohle není můj pokoj" rozhlédla jsem se zmateně. Nebylo tu ani jedno okno,byla du dlaždičkovaná podlaha a smrdělo to tu. Neohrabaně jsem se zvedla se židle a přiťapkala jsem k jedné z ventilací,byla tam tma,rozhlédla jsem se a přišla jsem i k druhé,tady byla taky tma,zavrčela jsem si něco sama pro sebe a zvedla jsem se. Na stole ležela baterka vzala jsem si jí a rozsvítila jsem do ventilaček,byly prázdné,ještě jsem objevila tablet,zapla jsem ho,bylo tu několik políček. Každé jsem projela a můj pohled se zastavil na jedné místnosti. Freddy...Chica...Bonnie,rozklepaně jsem si je prohlížela. Klikla jsem na políčko pod nimi,tady byl ten podělanej hrací box,musela jsem jít do tý místnosti a natáhnout ho,ale byla jsem podělaná až za ušima,protože ze záběru zmizel Bonnie.
Když jsem ho pořádně natáhla vrátila jsem se,zjistila jsem,že Bonnie je právě v jídelně,oddechla jsem si a zkontrolovala jsem Mangle,nebyla tam kde měla bejt! Překlikávala jsem mezi místnostmi a zasekla jsem se u chodby,byla tu Chica i Mangle,polkla jsem a položila jsem tablet. Baterkou jsem posvítila před sebe do ldouhé chodby,nikdo tam nebyl,ani ve ventilačkách.
Chvíli jsem v klidu seděla,když jsem uslyšela rachot z ventilačky,posvítila jsem tam,málem jsem se podělala. Byla tam Mangle,prudce jsem si nasadila tu smradlavou masku a čekala jsem co se stane. Odešla,opět jsem si oddechla a posvítila jsem před sebe. Stál tam Foxy,leknutím jsem upustila baterku,chvíli nesvítila,ale potom se rozsvítila. Nestál tam jen Foxy ale i Freddy s mikrofonem,polkla jsem a s maskou na hlavě jsem se schovala pod stůl,vykukovala jsem jen na hcviličky abych tam posvítila,nakonec odešli a já jsem v klidu vylezla.

Tak tady máte konečně první díl FNAF :D
Snad se líbí a chybky mi kdyžtak hlašte :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alerris Alerris | 7. května 2015 v 14:42 | Reagovat

Wow, vypadá to fakt zajímavě!o.o
Sice nejsem velkým fandou FNAF, ale povídky si přečtu láda :3
Btw, nová je tam i the Puppet, Toy Chica, Toy Bonnie a Toy Freddy :D
ale tak, to neřeš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama